DOPORUČUJEME: Kypr.cz | RekreacniDomy.cz | LASTMOMENT.CZ | Horoskopy na Horoskop.cz | Rezidence Rotos, Larnaka

Erotické hry podle horoskopu

Zkuste si váš sex zpestřit nějakým nevšedním zážitkem. Erotický horoskop vám dá několik zajímavých tipů pro žhavou noc, které jsou v souladu s vaším horoskopem nebo horoskopem vašeho partnera. Načerpejte inspiraci na vášnivé a horké letní noci.Vodnář

Výrazní a dynamičtí vodnáři nemají o erotické fantazie nouzi. Nebojí se přikročit ani k extravagantnímu pojetí sexu. Nebojte se ani vy. Zkuste si obléknout nějaký zajímavý obleček, ženy mohou zkusit odvážnou školačku, muži třeba uniformu, a zkuste v něm překvapit svého partnera. Rozhodně se vám to vyplatí.

Lev

Lev je králem zvířat a touží být středem pozornosti. Zároveň je však velmi pohodlný. S milováním někde na louce u něj asi neuspějete, má rád příjemnou pohodu svého domova. Zkuste se tedy inspirovat touto pohodou a připravte mu nevšední hostinu servírovanou na vlastním těle. Jahody se šlehačkou a čokoláda mu jistě budou chutnat mnohem lépe.

Ryby

Romantické a citově založené ryby by určitě rády zažily nějakou letní etudu v trávě. Pokud bude krásná a jasná letní noc a oni budou moci sledovat hvězdy, tím lépe. Dejte si na čas a vše pečlivě připravte. Dlouho a beze spěchu se s nimi mazlete. Určitě to ocení a mnohokrát vám to vrátí.

Beran

Energie, síla, temperament, vášeň. Berani si na velkou něhu a dlouhé milování příliš nepotrpí. Mají raději rychlý a vášnivý sex. Sveďte je třeba ve výtahu nebo v autě po cestě z práce. Když si k tomu obléknete sexy prádlo nebo podvazky, získáte si nejen jejich okamžitou pozornost, ale i srdce.

Panna

Panny jsou navenek chladné a odměřené, když ale roztají, stávají se z nich citliví a něžní jedinci. Dejte jim prostor, aby tuto něhu vyjádřili. Zapojte všechny jejich smysly. Zavažte jim oči a střídejte něžné líbání s jemným škrábáním a kousáním. Zkuste použít kostku ledu nebo horký vosk. Uvidíte, jak je to rozpálí.

Býk

Ačkoliv se to nezdá, býci mají rádi tradiční sex a potrpí si na něj nejvíce ze všech znamení. Možná je přemluvíte na milování v přírodě, v kině nebo v letadle to ale nezkoušejte. Na to jsou jednoduše příliš konzervativní. Co je však vždy zajímalo a zajímá je červené sexy prádlo a hrátky s dominancí. Nutně to však neznamená, že jsou to oni, kdo chtějí mít v sexu navrch.

Váhy

Lidé ve znamení vah mají rádi harmonii a u sexu to v jejich případě platí dvojnásob. Hlavně je nezkoušejte jakkoliv omezovat. Berou sex jako hru pro dva hráče a chtějí být rovnocenným partnerem. Ať už na ně chystáte cokoliv, je dobré je na vše předem připravit. Uvolněte je příjemnou koupelí a erotickou masáží. To ostatní přijde samo.

Štír

Málokteré znamení je považováno za tak vášnivé, jako jsou štíři. Pro své uspokojení se nebojí jít ani za hranice běžného sexu. Pokud jim chcete udělat radost, nesmíte se bát odvázat. Zkuste svému štírovi nebo štírce připravit vzrušující erotický výprask. Buďte ale opatrní a pečlivě pozorujte reakce svého partnera. Od vzrušení k bolesti totiž může být jen kousek.

Blíženci

Blíženci jsou bytosti mnoha tváří a v sexu nesnášejí jednotvárnost. Vyhovují jim rafinované scénáře, komplikované fantazie, potrpí si na luxus, mají rádi erotické pomůcky. Chcete-li svého blížence překvapit, vezměte si hedvábné punčochy, podvazkový pás a boty na vysokém podpatku. To vše ještě doplňte Venušinými kuličkami a pozvěte ho na večeři. Rozhodně vám neodolá.

Střelec

Pro netrpělivého, neklidného a extravagantního střelce mohou být některé erotické praktiky téměř mučením. Samozřejmě myšleno v tom příjemném slova smyslu. Svým přístupem k sexu jde často za hranice klasické erotiky. Chcete-li svému střelci vyrazit dech a vydráždit ho až k nepříčetnosti, zkuste na něj bondage. Můžete se těšit na velice vášnivou noc.

Rak

Citlivý, jemný a romantický Rak miluje léto, teplo a zářivé slunce. Pobyt ve vodě je pro něj druhou přirozeností. Připravte mu překvapení v podobě výletu za koupáním. Najděte si opuštěnou pláž, zatopený lom nebo lagunu a zkuste milování ve vodě. Bude to nevšední zážitek pro vás oba.

Kozoroh

Kozorohové bývají trpěliví, vytrvalí a často velmi ambiciózní. Vždy se snaží dosáhnout svého cíle, ať už se jedná o sex nebo o práci. Ozvláštněte sex s nimi nějakou erotickou pomůckou, vibračním kroužkem, vajíčkem nebo vibrátorem. Postaráte se tak o dlouhou noc se spoustou úžasných orgasmů.

Autor: Erotický horoskop, JOB