DOPORUČUJEME: Kypr.cz | RekreacniDomy.cz | LASTMOMENT.CZ | Horoskopy na Horoskop.cz | Rezidence Rotos, Larnaka

Jaký je milenec? - Vodnář

Muž-Vodnář je umělec s představivostí, která probíhá jeho hlavou a ztělesňuje se v kalhotách. Rád žertuje a věnuje se lásce. Chce-li, může být tím nejlepším ze všech. Umí spojit duchovni přednosti-něžnost, lásku, extremní citlivost, smyslnost s kapkou cudnosti, s přednostmi fyzickými, které jsou, jak se říká, radost pro oči, ale mnohem lepší je vyzkoušet je. On sám nezkouší dělat potěšení, on ho dělá vždy, protože je nadaný a pozorný k přáním své partnerky. Ostatně nemiluje se s ní kdekoliv. Je třeba vytvořit příjemné romantické prostředí, s tlumeným světlem. Stává se, že ho jeho sny odvedou daleko od světa, který ho obklopuje, i od jeho partnerky. Sám v tu chvíli neprojevuje velký sexuální zájem. Proto je lepší být trpělivá, případně je možné působit jemně na jeho četné erotogenní zóny, které znáte. Je jich tolik, kolik má ryba šupin a uvidíte, jak se začne pomalu navracet do reálného světa. Po chvíli začnete v posteli stoupat do sedmého nebe, které by vám všechny ostatní ženy záviděly. Ale především ho udržujte v milostné aktivitě. Dbejte na to, aby neustal ve své sexuální činnosti, neboť Vodnář ztrácí zájem, pokud se o něj nestaráte.

Obecná charakteristika

Vaše postava je často střední, někdy vyšší. Míváte dlouhé a vlnité vlasy, které často překvapí svou blond barvou, kterou často používáte také k přibravení. Vysoké čelo doplňují velké a jasné, hlavně hnědé oči. Charakter máte dobrý a družný, máte totiž velmi rádi lidi a také se o ně vyloženě zajímáte.

Zajímá vás všechno nové, ale vaše střídání optimismu s pesimismem a aktivnosti s pasivností druzí lidé ne vždy vydrží. Na povrchu jste možná klidní, to však kryje divoké vášně v duši. Díky učenlivosti vše překonáváte, i rány osudu a spory s rodiči a šéfy. Úspěch vás může čekat v technických oborech, IT oblasti, psychologii, sociální práci a při pedagogickém vedení mladších i starších osob.

Oblíbená barva bývá fialová a všobecně duhové, drahým kamenem ametyst a někdy diamanty, číslicí 2 a tón Ais. Šťastným dnem je pro vás většinou sobota. Země, které byste mohli navštívit, jsou ty skandinávské, především Švédsko a Finsko, Rusko, mnoho států USA a také exotická Etiopie a Jemen.