DOPORUČUJEME: Kypr.cz | RekreacniDomy.cz | LASTMOMENT.CZ | Horoskopy na Horoskop.cz | Rezidence Rotos, Larnaka

Jaký je milenec? - Váhy

Muž-Váhy je sexuálně založený. Jeho představivost směřuje k ženě, kterou upřímně miluje. Je to jeden z těch mužů, kteří mají velké pochopení pro partnerku a kteří milují něžný sex s předehrou. Často bývá velkým snílkem a jeho představivost mu napomáhá v jeho sexuálních vztazích, dokáže pro vás skládat písně a psát básně. Zbožňuje mazlení i orální praktiky, při kterých se uvolní. V tomto směru rád přijímá a rozdává, a pokud se snad o něj nikdo sexuálně nestará, umí se dobře sám uspokojit, ale raději s partnerkou. Dává přednost pohodlí, svému domovu a posteli před improvizovaným dobrodružstvím uprostřed pralesa. Jeho slovník je velmi vybraný, jeho sklon k lenosti ale může významným způsobem zpomalovat jeho sexuální aktivitu. Rád se nechává po aktu obskakovat, hraje si na velké dítě, které se někdy chová lehce sadisticky. Je třeba brát ho vážně, chovat ho, vyprávět mu příběhy, mazlit se s ním a případně dávat najevo podporu. Je pak rád obšťastňován a rád se nechá líbat po celém těle. Během takového líbání se laská s vašimi tvary - ňadry, zadečkem - s celým vaším tělem s velkou vroucností… A poté může dojít k milostnému aktu s veškerou mužnou silou a nadšením.

Obecná charakteristika

Vaše tělo většinou bývá krásné a jemné, s kulatou hlavou a vyrovnaným čelem, také však krásnýma očima a jemným, špičatým nosem. Celý obličej lemují hnědé vlasy, čímž působí ještě víc středomořsky. Charakter máte ušlechtilý, jste přizpůsobiví, ale také náladoví s rozmary a slabou vůlí. Zdvořilost a jemné chování vám však přináší mnoho přátel, které si získáváte i svým uměleckým a kulturním založením. Máte rádi spravedlnost a řád, teorii i praxi života udržujete v rovnováze. Přesto hodně záleží na vaší přitažlivosti a podléhání lichotkám.

Úspěch vás může čekat v povoláních obchodníka s módním a estetickým zbožím, jako umělci, především herci a hudebníci, ale i architekti a všichni pracovníci v právnictví a soudnictví. Dokážete cítit nespokojenost z nesplnění cílů.

Oblíbená barva bývá modrozelená, azurová, drahým kamenem modrý safír, achát a horský křišťál, číslicí 8 a tónem Fis. Šťastným dnem bývá vždy pátek. Země, které s vámi souznějí, jsou Rakousko, jihovýchodní Francie, jihovýchodní Asie, Tibet a Argentina.