DOPORUČUJEME: Kypr.cz | RekreacniDomy.cz | LASTMOMENT.CZ | Horoskopy na Horoskop.cz | Rezidence Rotos, Larnaka

Jaký je milenec? - Střelec

Muž-Střelec je ve svém projevu inteligentní, rafinovaný a snadno přistupuje k sexu. Je přirozeně veselý a uvolněný, mluví o lásce během milostného aktu, i po něm. Rád se věnuje erotickým knihám nebo filmům, které ho do určité míry stimulují pro následující styk. Je to svůdník, který se jednou představuje jako filmová hvězda, podruhé jako milostný tajnůstkář. Musíme ho tak brát. Rád experimentuje, může se věnovat lásce stejně dobře na vrcholu skal, v letadle, v cirkusu, v baru, v noci na pláži, zkrátka umí se přizpůsobit okolí a milence. Jeho milostná spojení jsou rychlá, ale může je opakovat bez únavy mnohokrát za sebou, přinese vám jistě orgasmus. Rád si povídá s partnerkou, která není příliš hloupá a která umí naslouchat i jemu. Má také svoje chyby. Ztrácí-li nad sebou kontrolu, je znepokojen a dlouho se potom trápí. Pak je na jeho partnerce, aby ho svou něžností a porozuměním uklidnila. Dobře umístěné polibky, milostné laskání, něžná povzbuzující slova ho připravují na nové vzepjetí.

Obecná charakteristika

Máte sklon k souměrné a plné postavě, která ve své štíhlosti působí sportovně. Oválný obličej je doplněn zdůraznělým čelem, pod kterým bývá dobrotivý pohled, dlouhý úzký nos a jemná, přesto však smyslná ústa. Postava vyjadřuje bytostnou eleganci. Jako lidé býváte čestní, optimističtí a přitom dobrotiví, proto si vás lidé vybírají jako společníky a tráví s vámi čas při sportování. Jste sice impulsivní, ale dokážete být i klidní a přizpůsobiví, přesto touha po nezávislosti brzy vítězí.

Všude jste vesměs oblíbení a dostává se vám přízně. V mládí zažíváte jisté utrpení v oblasti zajištění. Čeká vás spíš pomalý úspěch a vzestup, který se však rozšiřuje. Přátelé jsou mocní ochránci a často si vás pamatují. Máte úspěch v zahraničním obchodu, cestovatelství a práci pro turismus, v armádě, sportu, avšak i vzdělávání a manažerství obecně.

Oblíbená barva je modrá v různých odstínech, mezi drahé kameny patří tyrkys i granát, číslice 8 a tón Gis. Šťastným dnem je čtvrtek. Země, kde se vám jistě může líbit, je Austrálie, Maďarsko, Toskánsko, Španělsko, jižní Francie, Dalmácie nebo Madagaskar.