DOPORUČUJEME: Kypr.cz | RekreacniDomy.cz | LASTMOMENT.CZ | Horoskopy na Horoskop.cz | Rezidence Rotos, Larnaka

Jaký je milenec? - Štír

Není to náhodou, že Muž-Štír je fyzicky pro sex jako stvořený. Je králem vášně a smyslnosti. Jeho sexuální energetické zdroje a rezervy jsou enormní a nevyčerpatelné. Je třeba, aby našel partnerku, nejlépe robustní, připravenou na vše. Jestliže pochopí, že on je spíše drsný milovník, že nejdříve uspokojuje své přirozené potřeby, že jeho laskání je odměřené, může s ním dobře žít. Tím spíš, že jeho sex má obdivuhodnou účinnost na psychiku. Proniká do nejtajnějších míst vaší ženskosti a přináší jistou, plně garantovanou rozkoš. Jedině přechodná únava či přemíra jídla a pití mohou způsobit jisté erotické nesnáze. Co se týká jeho profesionálního života, může vykonávat různá povolání, velmi rozdílná, v nichž uplatňuje své četné schopnosti. Je to muž, o kterého je možno se opřít, ale je třeba zvyknout si na jeho "macho" tvář. On je hlavou rodiny, od které se nedočkáme díku. Nicméně k rodině je pevně připoután, je jí plně věrný a když ho umíte uspokojit, projevuje plnou oddanost.

Obecná charakteristika

Míváte často středně vysokou, svalnatou postavu s temnou pletí a hustými vlasy. Pod širokým čelem míváte ukrytý fascinující pohled se silnými řasami. Obličej má ostré tahy.

Charakterizuje vás silná vůle a vášně celé povahy, dokážete být hněviví a pomstychtiví, pokud vám někdo dost ublíží, přesto se dokážete chovat vřele a přátelsky. Když se vyhnete přílišné zbrklosti a omylům v odhadu lidí a vlastních schopností, můžete dosáhnout úspěchu, protože problémy dokončujete do posledního detailu.

Vynikáte v povoláních, které se týkají chemie, techniky, ale i zdravotnictví, politiky a silových složek. Zdraví bývá narušováno špatnou funkcí žláz s vnitřní sekrecí. Důležité období vašeho života je mezi 49 až 56 lety. Oblíbená barva je rudá a námořnická modř, drahý kámen rubín a diamant, číslice 4 a tón G. Šťastný den pro vás je úterý. Země, kde vám bude dobře, jsou Bavorsko, severozápadní Afrika, Katalánsko ve Španělsku a jižní Afrika.