DOPORUČUJEME: Kypr.cz | RekreacniDomy.cz | LASTMOMENT.CZ | Horoskopy na Horoskop.cz | Rezidence Rotos, Larnaka

Jaký je milenec? - Ryby

Muž-Ryby je otevřený. Má velký šarm a bývá fyzicky přitažlivý. Rád svádí, i když ví, že jeho pohlaví nepatří svou velikosti k největším, vůbec mu to nevadí. Velice dobře si je vědom toho, že je možné vyjít z mála a přitom v sexu mnoho dostat. Jeho partnerky znají dobře jeho erotické kvality. Je smyslný, vášnivý a především je schopný vynalézat originální milostné pozice, které vás uspokojí. Navíc je schopen krásně milovat po dlouhé hodiny. V každodenním životě je však lepší vyčkat na správný okamžik. To, že na sobě nedá nic znát, neznamená, že fyzickými nezdary netrpí. Pokud na to dojde, je na jeho partnerce, aby dělala zázraky. Jakékoliv prostředky jsou dobré k tomu, aby mu vrátila silu. Všechny části těla je třeba masírovat, něžně líbat a objímat. Tento muž s věrným charakterem, který si vás vybral pro vaše vnitřní kvality, bude zakrátko znovu schopný splnit vaše přání.

Obecná charakteristika

Vaše postava bývá často prostřední, ale velikosti se často dost liší. Široký a měkký obličej obklopuje velké a dostatečně snivé oči, čelo nad tím vystupuje. Problém bývá s udržováním štíhlé linie.

Charakter máte dobrácký, avšak lehce ovlivnitelný, máte sklon k nestálosti a pohodlnosti, přesto jste trpěliví a vaši mnohostrannost si mnoho jiných lidí pochvaluje. Dokážete se chovat k blízkým láskyplně a také se vůči nim dost obětovat. Druzí vám příliš nerozumí, a proto u vás často dochází ke zklamáním.

Umíte pracovat jako kvalitní poradci, obchodníci, umělci, hudebníci, výtvarníci. Služba ve zdravotnictví nebo pro stát a policii vám také dává smysl. Zdraví se týká chronických chorob spojených s oběhem krve, nohama, někdy i plícemi. Důležité období pro vás je vysoké stáří.

Oblíbená barva je duhovitá, mořská zeleň a modř, drahý kámen bývá topas i jantar, číslice 11 a tón H. Šťastným dnem bývá čtvrtek. Země, kde je vám dobře, jsou ty přímořské, především ostrovní. Takže vedle jižní Itálie, západní Francie, Portugalska a Brazílie to je třeba Malta, ale i Indonésie, Srí Lanka a ostrovy v Řecku a Chorvatsku.