DOPORUČUJEME: Kypr.cz | RekreacniDomy.cz | LASTMOMENT.CZ | Horoskopy na Horoskop.cz | Rezidence Rotos, Larnaka

Jaký je milenec? - Rak

Muž-Rak bývá dvojaký. Je štíhlý nebo obtloustlý, ale jeho fyzická přítomnost je vždy příjemná. Protože může být dvěma různými osobnostmi, jeho partnerka nikdy neví, s kým se setká. On sám také neví, jestli bude nebo nebude v sexuální formě. Může být něžný, pozorný, či naopak jeho milostná objetí mohou byt drsná, násilnická, ale zároveň dost nápaditá. Jeho hlavním trumfem je jeho přirozený šarm a on to ví. Používá parfémy, které se nad ním táhnou. Jeho kouzlo je ve společnosti dosti účinné a jeho milostná smyslnost je opravdová. Má rád luxus. Dává přednost krásnému pokoji v hotelu před nepohodlím v kempu, kde to nesnáší. Když má chuť, dokáže být vyloženě romantický. Pozor, někdy má ale svou hlavu. Ztratí-li zájem, stačí ho jemně objímat, mazlit se s ním jako kočka, trošku i nabrousit drápky, starat se o něj. Tehdy se z něj stane opět kvalitní milenec a může zaplavit svoji partnerku silným citem přímo jako povodeň.

Obecná charakteristika

Většinou míváte plnou střední postavu s bledou pletí a snivýma očima, malým nosem a slabýma nohama a rukama. Povahu máte mírnou a silně ovlivnitelnou svými náladami a city druhých osob. Přes svou dobrotivost dokážete být rezervovaní, s hlubokým smyslem pro domácnost a domov obecně. Cit však váš život zabarvuje příliš, i když v práci dokážete jednat bez něho a docela tvrdě. Pro fyzicky těžkou práci sice schopní nejste, rychle však odhadnete hodnotu materiálu nebo zboží a dokážete najít kupce nebo investory.

Potřebujete neustálé změny, což se týká i vašeho úspěchu, který je největší ve spojení s obchodem v rychloobrátkovém zboží, jste úspěšní i v různých oborech finanční oblasti.

Oblíbená barva je bílá, světlehnědá a mořská zeleň, drahými kameny jsou smaragd, opál a selenit, vhodnou číslicí 5 a tónem Dis. Šťastný den bývá pondělí. Země, které s vámi konvenují, znáte asi dobře, patří mezi ně USA, Nizozemí, Skotsko, ale třeba i oblast severní Afriky.