DOPORUČUJEME: Kypr.cz | RekreacniDomy.cz | LASTMOMENT.CZ | Horoskopy na Horoskop.cz | Rezidence Rotos, Larnaka

Jaký je milenec? - Panna

Muž-Panna má velké sexuální potřeby, i když to na první pohled může překvapovat. Ale jeho založení je zemité, i když se nejdřív tváří cudně a odmítavě. Je to on, kdo hraje hlavni roli ve vášnivých spojeních se svoji šťastnou partnerkou. Přestože jeho fyzická stránka není nikterak oslnivá, dokáže být velice zručný. Neútočí sice jemně a potřebuje hmatat na pevné tvary, aby se vzrušil, jeho velkou předností je však rychlost, které je schopen. Muž-Panna se však odvrátí, budete-li mu příliš dlouho odolávat. Je třeba umět využít správného okamžiku a prožít jej celým svým tělem, nikoliv hlavou. Ta, která sní o násilí, krutosti, může předpokládat, že se její sny splní, milovat se v přírodě ho baví. Ale pozor! Muž-Panna se věnuje především sám sobě. Jeho sexuální uspokojení je mu nade vše. Jeho partnerka musí často prokazovat mnoho obratnosti, pozornosti a vynalézavosti, aby v něm znovu vzbudila touhu, pokud to chce podruhé.

Obecná charakteristika

Vaše postava často bývá prostředně vysoká, s pravidelnými tvary a vysokým, působivým čelem, pod kterým bývá kritický pohled. Přímý nos lemují krásná ústa, vaše pleť pak celkově bývá dobře opálitelná.

Máte vlastně jednoduchý a skromný charakter, zároveň v sobě nosíte metodičnost až pedanterii, takže vaše organizační sklony dojdou úspěchu. Pasivitou a lstivostí však dosáhnete máločeho.

Míváte dost různorodých partnerek v lásce, i proto u vás bývají častější rodinné spory, manželství se vám často nevydaří. Vaši kolegové a dobří přátelé pro vás udělají mnoho. Vysoce úspěšní býváte díky vlastní inteligenci, vzdělání vám přináší možnost pracovat jako vědci, lékaři, učitelé. Často však i jako zruční řemeslníci a pracovníci v turistickém průmyslu a službách. Umíte pracovat i jako úředníci a účetní.

Důležité období pro vás je mezi 35 až 42 lety. Oblíbená barva je šedá a všechny odstíny zemité a přirozené barvy přírody, drahý kámen jaspis a smaragd, číslice 10 a tón F. Šťastným dnem bývá středa, hlavně večer. Země konvenující s vámi je jižní Rakousko, Řecko, zčásti Chorvatsko a pak také celá oblast Iráku.