DOPORUČUJEME: Kypr.cz | RekreacniDomy.cz | LASTMOMENT.CZ | Horoskopy na Horoskop.cz | Rezidence Rotos, Larnaka

Jaký je milenec? - Lev

Není to náhodou, že muž-Lev je nejkrásnější a nejsilnější milenec, ale také nejoddanější partner. I když mu to nikdo jiný neříká, ví sám, že je nejlepší svůdník. Chce dominovat, ale respektuje přání partnerky. Je úspěšný i ve své profesionální kariéře. Je třeba dodat, že jeho potřeba milostně dobývat a vítězit mu umožňuje velmi často vyhrávat a přes svůj nesporný herecký talent nehraje vždy divadlo. Myslí jak na kvalitu sexu, tak na kvantitu. Ovšem má i momenty, kdy není vůbec ve formě a jeho splasklá pýcha je zcela k nepotřebě. Tehdy je na jeho partnerce, aby použila veškerý svůj šarm. Musí být ještě krásnější a používat vybraná slova, protože on nenávidí lidskou vulgárnost. Bude to dlouhá a rozkvetlá cesta, po níž dojdete k extázi.

Obecná charakteristika

Často máte plné tělo a přitom krásný a imponující zjev s pěknou a kulatou hlavou. Pronikavý a jasný pohled si mnoho lidí pamatuje, podobně také vysoké čelo s lehce ohnutým nosem a plnými rty. Vaše povaha bývá v jádru jemná, máte však smysl pro manažerské vedení druhých, ale i ochotu pomáhat a štítíte se nečestného jednání. Nosíte v sobě věrnost a působíte sympaticky, měli byste však ovládat svou aroganci, afektovanost a puntičkářství. Díky velkomyslnosti se to vylepší, velké vášně a široké srdce čistě vědomé chování naštěstí ovlivní.

Čeká vás úspěch v životě vlastní zásluhou, i když se vám také dostane zasloužené protekce a příjemných náhod spojených s lidmi. Přátelé vás často mohou brzdit, naštěstí nepřátele většinou porazíte, ať už se to týká konkurence nebo soků v lásce. V partnerství znáte soulad, přesto vždy věrní nejste a vaše děti vás dokáží potrápit.

Vynikáte na vedoucích pozicích, kam se propracujete postupně. Jste i zruční řemeslníci, kvalitní vojáci a záchranáři, ale i pracovníci v sociálních službách a obchodu s luxusním zbožím. Oblíbená barva je pro vás zlatá, žlutá a oranžová, mezi drahými kameny si můžete vybrat hyacint, jaspis a chrysolit, příznivá číslice je 1 a tón E. Nejšťastnějším dnem bývá neděle. Země, které s vámi konvenují, tedy kde se cítíte dobře a rozumíte si s obyvateli, jsou Francie, Itálie, celá alpská oblast, pak také Rumunsko a dokonce i Kalifornie v USA.