DOPORUČUJEME: Kypr.cz | RekreacniDomy.cz | LASTMOMENT.CZ | Horoskopy na Horoskop.cz | Rezidence Rotos, Larnaka

Jaký je milenec? - Kozoroh

Muž-Kozoroh bývá považován za osamělého, někdy i chladného člověka. Je ovšem obdarován některými zajímavými prvky povahy. Když se žena dívá na jeho poněkud předimenzované pohlaví, říká si, že se s ním dá udělat překrásná věc. A má pravdu, protože Kozoroh je v intimitě vášnivým milencem, který může dát partnerce opravdu vše a navíc se dokáže změnit v posteli přímo v profesionála a také umí vyhovět partnerce. Rád však nerozvážně vyhledává znamení, s nímž by mohl mít problémy, je to určitá masochistická tendence. V jeho sexuálních dobrodružstvích se může jednat až o posedlost. Ponecháme-li stranou sex, má taky široké horizonty. Jeho profesionální život zahrnuje všechny oblasti. Jeho partnerka musí vědět, jak jej uspokojit, je třeba být v posteli způsobná, šaramantní, citlivá. Musí být shovívavá k jeho občasné duševní nepřítomnosti a také dočasné sexuální zdrženlivosti. Tyto přestávky jsou vlastní tomuto znamení vždy, prostě je potřebuje.

Obecná charakteristika

Často míváte vyšší, štíhlou postavu s úzkým, čtverhranným obličejem, dlouhým krkem i nosem a slabými koleny. Pohled držíte častěji spíš někde u země. Vaše charakteristika je o silné vůli a nutné výrazné pracovitosti, která snad nikdy nemůže skončit.

Velkou pílí a vážností můžete dosahovat vysokých pozic. Často býváte po celý den v zaměstnání, a to vás dokáže pohlcovat. Nadřízení vám ne vždy fandí, proto se musíte ukázat před druhými kolegy. Můžete být stejně kvalitními biozemědělci, drobní živnostníci, ale také úředníky a techniky v továrnách a velkých firmách.

Oblíbená barva je tmavěhnědá a tmavězelená, někdy dokonce i černá a bílá, drahé kameny onyx a chrysopras, číslice 7 a tón A. Šťastným dnem bývá sobota. Země, kde se cítíte dobře, jsou Velká Británie, Island, Bulharsko, Indie nebo samotné Turecko, hlavně tam musí být dostatečné množství horských pásem.