DOPORUČUJEME: Kypr.cz | RekreacniDomy.cz | LASTMOMENT.CZ | Horoskopy na Horoskop.cz | Rezidence Rotos, Larnaka

Jaký je milenec? - Býk

Býk-muž se zdá být pro lásku a erotiku přímo stvořen. Je solidní a přemýšlivý člověk, ale často erotoman. Jeho partnerka musí být vyrovnaná, klidná, zamilovaná, pokud možno v ložnici i jinde vždy navoněná. Umí ovládat a prodlužovat svoji i vaši touhu pomalými a intenzivními pohyby. Je vysoce citlivý na hlazení po krku, dokáže ke konci zrychlit tempo a skončit styk rychlým mohutným orgasmem. Rád potom jí, zbožňuje vše čerstvé a svěží, nejlépe podávané na milovaném těle. Ale někdy se také stává, že ztrácí svoji mužnost. Není-li ve formě, je na jeho partnerce, aby ho do ní znovu dostala. Mazlení s ní a smyslné polibky vyplní tuto krátkou přestávku a postupně ho znovu dostanou do správné sexuální kondice.

Obecná charakteristika

Tělo zrozenců tohoto znamení bývá většinou plné a masité, střední postavu doplňuje krátký tlustý krk. V měkkém obličeji se ukazuje tupý krátký nos a plná brada, klidné a přívětivé oči jsou doplněny smyslnými rty. Nosíte v sobě stálost, avšak také sebedůvěru a někdy vlastně až pýchu, což přechází do dogmatičnosti.

Vždy máte smysl pro osobní hmotné zájmy a pohodlí, nikdo vám nesmí vzít zálibu v hudbě a zpěvu. Rádi oponujete a ukazujete vlastní sílu, přesto vždy s ohledem na praktický přínos. Vždy umíte nakládat s financemi a touha po silném zajištění je tak silná, že se jí někdy podřizujete až příliš. Často vám v tom pomáhá věno i dědictví po blízkých osobách. Jako mladí a dospívající v sobě nosíte silné vášně, které se teprve postupně snažíte zmírňovat a díky tomu máte značnou možnost postupu. Úspěch vás čeká v povoláních, kde potřebujete klid a trpělivost, od zemědělství přes stavitelství až po bankéřství.

Barva vhodná k vašemu znamení je světle zelená a světle modrá, drahé kameny achát, karneol a bílý korál, číslice 6 a tón Cis. Šťastným dnem pro vás je pátek, především večer. Mezi země, které s vámi konvenují, patří Irsko, Polsko, řecké ostrovy, střední Německo a oblast kavkazských zemí.