DOPORUČUJEME: Kypr.cz | RekreacniDomy.cz | LASTMOMENT.CZ | Horoskopy na Horoskop.cz | Rezidence Rotos, Larnaka

Jaký je milenec? - Blíženci

Blíženec-Muž skrývá pod cudností a rezervovaností svou pravou tvář. Požádejte ho, aby hrál svou milostnou hru a budete překvapena objevením nezvykle smyslného člověka. Již od mládí se nečekaně rychle vzrušuje. Ostatně své první zkušenosti získává se staršími ženami. Přestože je jeho fyzická zdatnost průměrná, dosahuje díky cviku dobrých výkonů. Dává přednost komfortní posteli a všem výhodám s ní spojeným. Mnohdy se před sexem myje a používá toaletní vody. To nijak nebrání jeho mužnosti, je vynikající partner, který se stará o sebe i o druhé. Jeho životní pravidla jsou totiž založena na zdraví, hygieně, správné výživě. Organizace jeho času pro sebe i pro vás je pečlivá. Může se snadno stát, že se změní v maniaka bez duševních zábran. Jeho neustálé úvahy o všem, především o něm samém, ho odvádějí od reality. Je třeba s ním někdy zatřást, donutit ho, aby cvičil a jeho sexuální chuť, která bývá obvykle vysoká, se znovu vrátí. Budete pak mít možnost znovu vychutnávat jeho zručná objetí, stejně jako rozkoš, kterou přináší.

Obecná charakteristika

Tělo máte většinou štíhlé a úzce stavěné, dlouhé ruce a nohy, přitom však široká ramena, dlouhý nos a prodloužený obličej. Nad dopředu vysunutou bradou jsou pusa a oči s veselým výrazem.

Máte zdvořilý a přívětivý charakter, neustále jste v pohybu a připraveni k velké flexibilitě. Milujete změny, máte rychlé chápání, někdy však druhým připadáte povrchní. Nejistota a nedůvěřivost vás nutí exponovat se pro zájmy druhých, protože v sobě nosíte praktičnost povahy. Přesto si vážíte kultury a umění. Potřebujete stále cestovat, i díky podnětům pro vlastní život a práci, což vás někdy vede ke změnám v zaměstnání i partnerství.

Vaše vysoká inteligence potřebuje neustálé vzdělávání a kurzy, které zlepšují vaši schopnou výřečnost a přesvědčivost v jednání. I díky tomu máte encyklopedické znalosti. Vztahy rychle začínáte, ale také brzy ukončujete, z čehož míváte špatné nálady.

Naštěstí dost snadno umíte překonávat obtíže. Jste kvalitní žurnalisté, zprostředkovatelé obchodů, zástupci firem, ale i hudebníci. Zdravotní problémy jsou spojené s dýcháním a průduškami, často však mají duševní původ. Vaše oblíbená barva je šedá, oblíbený drahý kámen beryl, topas a granáty, číslice 12 a tón D. Šťastný den je vždy středa. Země, které s vámi konvenují, je Anglie, Belgie, ale částečně i Egypt a severní Itálie.