DOPORUČUJEME: Kypr.cz | RekreacniDomy.cz | LASTMOMENT.CZ | Horoskopy na Horoskop.cz | Rezidence Rotos, Larnaka

Jaký je milenec? - Beran

Muž-Beran miluje život, hluk, pohyb a sex. Stále se s ním setkáváme, protože je všude. Hned je na lovu, hned je v parlamentu, hned na silnici. Může se zavřít s knihou v pokoji, nebo se účastnit bouřlivé schůze. Jeho soukromý život je založen především na sexu. Jeho krásné tělo perfektně doplňuje jeho svůdnickou výzbroj. Protože je také lovec, v mládí může běhat za několika ženami najednou. To mu nebrání v tom, aby byl příjemným a věrným manželem a pozorným otcem. I když miluje rychle, může uspokojit často a dobře. Stejně jako druzí, i on mívá občas sexuální nedostatky. Nemluví o nich s nikým a ani se jimi příliš nezabývá. Není-li ve své formě, hlouběji se vrhá do profesionálního života, věnuje se sportu, případně veřejnému či politickému životu. V takové době je na jeho partnerce, aby učinila první krok, ale ne příliš jemný. Brutálnější S/M svádění ho jistě přivede do formy na rozdíl od něžného svádění.

Obecná charakteristika

Toto znamení má většinou štíhlou postavu a ostře rýsovaný obličej, markantně působivou bradu a orlí nos. Charakter lidí je vůdcovský, spojuje se zde odvaha, podnikavost a sklon k organizaci se silnou netrpělivostí a dráždivostí. Cesta životem často vede přes bezohlednost a zbrklost, proto si vytváříte hodně nepřátel a nepřejících osob. Spory vás pak provázejí docela dlouho. Problémy s tvrdohlavostí se týkají i osobních a erotických vztahů, jistý nesoulad musí být vylepšován vlivem partnerky. Aktivita je vždy natolik výrazná, že se překážky dají překonávat, avšak člověk musí být skutečný bojovník.

Silný bývá váš intelekt a funkce rozumu, proto se dokážete mnohému kvalitně učit. Nemoce přicházejí z přepracování, workoholismus přináší oslabení energie a organismu. Naštěstí silný vztah k dětem vám pomáhá zbavovat se sobectví.

Můžete pracovat na jakémkoliv postu v armádě, v lékařství, především však v technických a náročných průmyslových oborech, také však v bezpečnostních složkách státu a firem. Barva vhodná k vašemu znamení je červená, hodí se také drahé kameny jako ametyst, sardonyx a rubíny, číslice 7 a tón C. Šťastným dnem bývá především úterý. Země, které s vámi konvenují a kde se můžete cítit dobře, jsou Německo, Dánsko a také orientální Japonsko.